Nejčastější dotazy

Dobrý den, každý rok se prezentujeme na veletrhu Biostyl. Mohli byste mi doporučit i jiný podobný veletrh u nás, nebo na Slovensku?

Děkujeme za Váš dotaz. Všechny veletrhy a výstavy uveřejňujeme v sekci AKCE. Záleží, které zákazníky chcete oslovit a co nabízíte za produkt či službu.

Letos Vám můžeme doporučit veletrh ZEMĚ ŽIVITELKA39. mezinárodní agrosalon, datum konání: 30. 8. - 4. 9. 2012 - obnova a rozvoj venkova, rostlinná a živočišná výroba, zemědělská technika, potravinářská výroba, lesní a vodní hospodářství, zahradnictví a pěstitelství, služby pro zemědělství, kde lze oslovit potencionální zákazníky z řad milovníků zahrad, pěstování, ale i zdravého živostního stylu, apod.

Dále je tu veletrh MEDICAL FAIR BRNO / REHAPROTEX, Podtitul: Mezinárodní veletrh zdravotnické techniky, rehabilitace a zdraví

Termín konání:16.-19.10. 2012, Místo konání: Brno - Výstaviště

Nebo je tu veletrh GASTROFEST, datum konání: 8. 11. - 10. 11. 2012, České Budějovice, který je zaměřen na hotely, restaurace, odborné školy, výrobní a dodavatelské firmy pro gastronomii.

Výstavy Minerva- 1. festival o všem, co posiluje zdraví, duši i ducha a přináší harmonii v uspěchané době. Datum konání: 12.–13. 5. 2012 (sobota 10:00–18.00, neděle 10.00–17.00) v královéhradeckém Adalbertinu (ul. Československé armády 300)

A zde je seznam všech veletrhů a výstav se zaměřením na bioprodukty a výrobce potravin. http://www.organic-bio.com/cz/vystavy/

Pro přesnou odpověď bychom potřebovali vědět více informací. Hezký den, Vaše MéBio

Máte na webu reklamu na Amylon Retro puding, ale to není Bio výrobek? Nebo se pletu?

Ano, máte pravdu, je to reklama na konvenční výrobek, ale protože česká firma Amylon vyrábí i biovýrobky rozhodli jsme se zveřejnit jim propagaci produktů i klasických. Už s ohledem na jejich 100. leté výročí, které tento rok slaví.

Biostyl se blíží, budou tam vystavovat i české firmy? Asi jo, ale jestli nějaký český výrobce biopotravin, nebo produktů? Letos jsem byl na Biofachu v Něměcku a to byl nářez - tolik firem, kvality a originality.. (klush@gmail.com)

Dobrý den, Honzo,

veletrh Biostyl začíná tento pátek 19.4. na výstavišti Holešovice Praha. Vystavovatelé jsou především české firmy, je to veletrh zaměřený převážně na koncové zákazníky.

Z českých výrobců na veletrhu uvidíte například: Josef Abrle biovína, Pro-Bio jeden z největších výrobců biopotravin v Česku, dále Biopekárna Zemanka, Amylon z Vysočiny se svými ochutnávkami zdarma, přírodní kosmetika Atok, výrobce a distributor výrobků zdravé výživy a doplňků stravy ASP CZECH, také například slovenská firma Biopurus a mnoho dalších. Celý seznam vystavovatelů najdete na: http://www.festivalevolution.cz/seznam-vystavovatelu?web=bio

Z čeho se skládají dnešní pudingy? Tedy ty bio. Známá tvrdí, že z bramborového škoru, ale to asi ne.. Děkuji za odpověď (kamila@seznam.cz)

Dobrý den,

děkujeme za váš dotaz.

Hlavní složkou dnešních pudingů je převážně pšeničný, nebo kukuřičný škrob. Bio pudingy například od českého výrobce Amylon jsou z bio pšeničného škrobu a ty bez lepku z bio kukuřičného škrobu. Pro více informací se můžete podívat na: http://mebio.cz/clanky/49-vite-jak-chutna-vanilka

Jméno:

E-mail:

Váš dotaz:

  ODESLAT DOTAZ

 

Česká biopotravina 2015

Již nyní můžete přihlašovat své výrobky do soutěže Česká biopotravina 2015.

Číst dál...

Slavnosti chřestu 2015

SEZÓNA CHŘESTU ZAČÍNÁ. PODPOŘTE NEJEN JEHO PĚSTOVÁNÍ U NÁS, ALE I SVÉ ZDRAVÍ.

Chřestové slavnosti letos v sobotu 2.května. 

Číst dál...

Doporučujeme

Alergie a BIO 1.část

Není vám po jídle dobře? Trpíte nadýmáním, míváte bolesti břicha, otoky či jiné nepříjemné reakce? ...

Alergie a BIO 2. část

Alergie a BIO 3. část

Festivalu Evolution 2016

Novinky e-mailem

E-mailové informace o novinkách a akcích Buďte stále v obraze!
POSLAT

Staňte se naším fanouškem